nahled

Veolia Energy Streetball Ostrava

V úterý 18. 6. se tři družstva naší školy zúčastnila streetballového turnaje Veolia Energy streetball a utkala se s družstvy škol z celého Moravskoslezského kraje.

Za mladší gymnázium v kategorii ZŠ nás reprezentovalo družstvo ve složení Michal Dlouhý, 2B8, Michal Petřek, 2B8, Lukáš Pražan, 2B8, a Jan Zajíček, 3A8. V kategorii středních škol za nás soupeřila děvčata ve složení Tereza Kotalová, 8A8, Anna Šubertová, 8A8, a Emma Šubertová, 6B8. Protože na poslední chvíli svou účast zrušila naše čtvrtá hráčka, družstvo dívek doplnila Adéla Michalíková z 1B8. Přestože je podstatně mladší, vůbec se starších, vyšších a ostřílených hráček nezalekla, bojovala s úžasnou chutí a byla velkou oporou!

Stejnou smůlu mělo i družstvo hochů, kterým onemocněl jeden hráč. Takže základ tvořili Miroslav Klímek, 4A8, Adam Zapletal, 7A8, a Jiří Zedník, 8A8, a doplnili je kluci z nižší kategorie Jan Zajíček, 3A8, a Michal Petřek, 2B8, kteří hráli skvěle a získali spoustu zkušeností do příštího ročníku.

Tento ročník jsme medaili nezískali, i když naše družstva bojovala do poslední chvíle. Ale takový je sport a příští rok se těšíme a třeba vám ty medaile přivezeme!

nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).