nahled

Okresní kolo v přespolním běhu

V pátek 27. září 2019 se na běžeckém okruhu v Bělském lese uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu středních škol. Soutěžila pětičlenná družstva děvčat a chlapců – do výsledku se počítal součet umístění prvních čtyř běžců z každé školy. Děvčata běžela 2 kola, chlapci 4 kola.

Naši školu reprezentovalo družstvo dívek ve složení Anna Bartková, Markéta Koloničná, Veronika Matějková (všechny 6A8), Terezie Martinková (4A4) a Nela Michalíková (5A8) a družstvo chlapců ve složení Martin Adámek, Jakub Kotala a Jakub Litschmann (všichni 8B8), Martin Wilam (8A8) a Dominik Holaň (7A8).

Chlapci kvůli zdravotním problémům dvou členů družstva nebyli klasifikováni, zato všechna děvčata podala výborný výkon a všech pět členek týmu skončilo v první desítce. Markéta Koloničná dokonce celý závod vyhrála v čase 7:50. Družstvo dívek v konečném součtu obsadilo krásné 2. místo za družstvem Gymnázia Olgy Havlové.

Všem běžkyním i běžcům děkujeme za reprezentaci školy, sportu zdar a běhání zvlášť!